KARMA HappyOne
DLA PSA I KOTA

Kilka słów o producencie tych wyjątkowych karm

Producentem oferowanych przez Kota Stefana karm jest portugalska firma petMaxi, która specjalizuje się w produkcji suchej karmy dla psów i kotów.

PetMaxi  działalność rozpoczęła w 2015 roku, a celem firmy było stworzenie karmy wysokiej jakości, która osiągnie wysoką pozycję nie tylko na portugalskim rynku. Drogą do sukcesu miało być zaoferowanie klientom wysokiej jakości alternatywy dla dostępnych dotychczas karm dla psów i kotów.

Firma obecnie eksportuje swoje karmy do około 30 krajów i w dalszym ciągu rozwija swoją ofertę, wprowadzając innowacyjne produkty.

Jak powstają karmy

Karmy oferowane przez petMaxi opracowywane są przez multidyscyplinarny zespół z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji pasz dla zwierząt. A sama produkcja odbywa się  fabryce o powierzchni 11 300 m².

Proces produkcyjny wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt (m.in. system Vaccum Coater, który pozwala na bardziej jednorodną dystrybucję lipidów). Stosowanie innowacyjnych technologii  gwarantuje najlepsze właściwości odżywcze i doskonałą konserwację paszy i umożliwia ich sprzedaż w konkurencyjnych cenach.

Jakie karmy petMaxi poleca Kot Stefan?

W naszym sklepie sprzedajemy karmy wyprodukowane przez petMaxi pod markami: HappyOne, HappyOne Premium, happyOne Meditteraneum oraz Rufia.

Opinie o karmach

Oferowane przez Kota Stefana karmy są bardzo wysoko oceniane przez klientów. Większość opinii klientów nie tylko z Polski, ale i z innych krajów uważa, że zwierzaki spożywające te karmy są zdrwowe, są silne, lepiej rosną i wychowują się, w porównaniu do psów i kotów karmionych inną karmą.

Trudno jest znaleźć negatywne opinie o tej karmie. Mnie się to przynajmniej nie udało. I to jest główny powód, dlaczego Kot Stefan polca właście te karmy!